HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Maloobchod

Informační systém s podporou obchodu a prodeje

Pro všechny společnosti se zaměřením na velkoobchodní a maloobchodní prodej jsme připravili balíček specializovaných modulů pokrývajících veškeré obchodní funkce od komplexní evidence skladových zásob, prodejních ceníků, evidence obchodních partnerů, objednávek, reklamací, rezervací a statistik prodeje a to vše v textové i grafické podobě. Součástí systému je komplexní podpora sledování veškerých zásob pomocí technologie čárového kódu. Systém dovoluje datově komunikovat s ostatními informačními systémy přes formát ISDOC nebo EDI. Jednotlivé subsystémy samozřejmě komunikují s ostatními v rámci informačního systému SQL Ekonom, zejména potom s vazbou na celkové účetnictví.

Základními moduly jsou:

Evidence zákazníků a podpora prodeje - CRM - přehledná a podrobná evidence obchodních partnerů se sledováním jejich skutečných prodejů, poptávek, nabídek a rezervací.

Skladové hospodářství - sledování skutečného stavu zásob zboží, materiálu a výrobků dle jednotlivých skladů a druhů zásob v on-line režimu se zachováním přímé vazby na skutečný prodej, nabídky, poptávky a rezervace. Součástí subsystému je podrobná evidence prodejního ceníku zboží s definicemi prodejních cen dle skupin zboží či odběratelů.

Prodej zboží - subsystém pro jednoduchý a rychlý prodej skladových zásob formou maloobchodního i velkoobchodního prodeje s podporou cizích měn i čárového kódu.

Odbyt - detailní evidence databáze poptávek od zákazníků, nabídek, odběratelských i dodavatelských objednávek, rezervací či jednoduchá evidence dodavatelských i odběratelských reklamací je součástí subsystému odbyt.

Marketing - přehledná zobrazení a evidence uskutečněných prodejů dle odběratelů, položek zboží, dní atd. v textové i volitelné grafické podobě.

velkoobchod 1

Obrázek: Propojení jednotlivých subsystémů pro maloobchod

Základní vlastnosti subsystému:

  • Evidence obchodních partnerů s elektronickými vazbami na systém ARES a rejstřík nespolehlivých plátců dph
  • Variabilní definice ceníku zboží s řadou možností nastavení prodejních cen dle jednotlivých typů zboží, skupin, odběratelů atd.
  • Jednoduchý systém maloobchodního prodeje s podporou čárového kódu
  • Automatizované napojení na import dodavatelských ceníků bez nutnosti jejich manuální aktualizace
  • Propojení ceníku a objednávek e-shopy
  • Export a import dat přes unifikovaný formát ISDOC nebo EDI
  • Statistika prodejů dle řady ukazatelů v textové i výběrové grafické podobě
  • Sledování úkolů a požadavků k jednotlivým obchodním partnerům
  • Propojení obchodního případu od poptávky, přes nabídku, odběratelskou objednávku, rezervaci zboží a prodejní doklad
  • velkoobchod 2

Obrázek: Postup obchodního případu jednotlivými subsystémy

Doprovodné poskytované služby

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu a obsah poskytovaných doprovodných služeb, které má možnost každý náš zákazník využívat po celou dobu práce v našem informačním systému.


Pro více informací nás neváhejte ihned kontaktovat či si vyžádejte časově neomezenou prezentační verzi celého systému. Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.