HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Potravinářská výroba

Informační systém pro potravinářskou výrobu

Oblast potravinářství patří mezi ty, u nichž je nezbytností pružně reagovat na požadavky zákazníků. Dalším kritériem úspěchu potravinářských firem je možnost kontroly původu výrobku, protože potraviny mohu přímo ovlivnit zdraví spotřebitelů. Výroba potravin proto podléhá přísným nárokům z pohledu různých kritérií, jako je například kvalita, trendy ve výživě, individuální zvyky určitých skupin, složení, původ, atd. Oblast potravinářství se vyznačuje různými specifiky, která musí být informačním systémem rozhodně podporována. Pro společnosti zabývající se výrobou máme připraven ekonomický informační systém rozšířený o subsystém "Řízení a plánování výroby". Tento systém je vhodný jak pro společnosti se sériovou i zakázkovou výrobou. Subsystém zajišťuje evidenci jednotlivých typů výrobků, jejich kalkulaci a rozpad dle materiálových položek spolu s evidencí polotovarů, výrobků ve výrobě a konečnou realizací.

Součástí systému je i plánování výroby dle jednotlivých požadavků s ohledem na vytíženost jednotlivých strojů. Systém spolupracuje s ostatními moduly zejména skladového hospodářství, fakturace, evidence zákazníků , objednávek , zakázek atd. Systém vyniká vysokou přehledností a pomáhá zefektivnit a zrychlit jednotlivé klíčové body v oblasti výroby a odbytu vlastních výrobků. Samostatným modulem je i evidence smluv s partnery apod.

Systém v současnosti využívá více než 30 společností.

Doprovodné poskytované služby

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu a obsah poskytovaných doprovodných služeb, které každý náš zákazník má možnost využívat po celou dobu práce v našich informačních systémech.

 

Více informací o systému SQL ekonom pro potravinářskou výrobu najdete v prospektu v PDF.

Pro více informací nás neváhejte ihned kontaktovat či si vyžádejte časově neomezenou prezentační verzi celého systému.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.