HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Stavební výroba

Informační systém pro stavební firmy

Na stavební společnosti je zaměřen systém zejména ve formě přehledné a podrobné evidence zakázek včetně členění výkonů a nákladů po celou dobu sledování jednotlivých zakázek. Systém dovede rovněž provádět rozpuštění vnitropodnikové režie na jednotlivé výrobní zakázky formou klíče, který si každý uživatel může libovolně nastavit. Součástí systému je vnitropodniková přefakturace nákladů a výkonů a rovněž modul půjčovny strojů a nářadí. Výstupem ze systému půjčovny je rovněž účetní doklad pro účtování nákladů a výkonů k zakázkám do celkového účetnictví.

U každé zakázky lze sledovat jednotlivé přímé i nepřímé náklady a tyto detailně analyzovat. Samostatný modul dovoluje jednotlivým odpovědným pracovníkům sledovat náklady a výkonů na vlastních zakázkách. Součástí je i modul sledování subdodávek a pozastávek při úhradách závazků i pohledávek. Samostatným modulem je i evidence smluv s partnery apod. Systém v současnosti využívá více než 25 společností.

Doprovodné poskytované služby

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu a obsah poskytovaných doprovodných služeb, které každý náš zákazník má možnost využívat po celou dobu práce v našich informačních systémech.

 

Více informací o systému SQL ekonom pro výrobu najdete v prospektu v PDF.

Pro více informací nás neváhejte ihned kontaktovat či si vyžádejte časově neomezenou prezentační verzi celého systému. 

 

 

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.