HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

EET - externí pokladní systém DOTYKAČKA

Řešení pro zákazníky, kteří nemají v místě účtování počítač se systémem SQL Ekonom

Společnost DOTYKAČKA s.r.o. je našim obchodním a servisním partnerem pro mobilní řešení Elektronické evidence tržeb

Naše společnost se věnuje vývoji informačních systémů více jak 25 let. V rámci připravované elektronické evidence tržeb jsme zapracovali do našeho informačního systému komplexní řešení, které jak věříme, bude vyhovovat většině našich zákazníků. Pro ty ostatní jsme připravili řešení ve spolupráci se společností Dotykačka s.r.o.

Ve spolupráci s touto společností budeme řešit EET pro naše zákazníky, kteří v místě účtování tržby nebudou mít k dispozici počítač s naším programem.

Pro tohoto partnera jsme se rozhodli, protože se mu jako prvnímu podařilo pokladní systém propojit s testovacím prostředím pro elektronickou evidenci tržeb.

Spolehlivý pokladní systém předvedl, že dokáže velmi pružně reagovat na změny a připravenost na EET.

V České republice jej má stovky zákazníků, kteří využívají aplikaci Dotykačka na spolehlivém zařízení a další stovky aktivních uživatelů, kteří aplikaci používají na vlastních zařízeních s operačním systémem Android.

Dotykačka dokáže spolehlivě pracovat s tisíci položkami - produkty mohou být roztříděny do libovolného počtu kategorií. Má zákazníky s počtem produktů v aplikaci okolo deseti tisíc, v průměru mají zákazníci z oblasti gastro stovky produktů, z oblasti obchodů se jedná o tisíce produktů v aplikaci.

Dotykačka má široký rozsah funkcí a příslušenství, neomezený počet uživatelů a tisíce transakcí a položek na skladě. Má speciální funkce pro gastro, prodejní stánky, prodejny a ubytovací zařízení. Je ideální pro malé a středně velké provozovny.

Pro správnou funkci Dotykačky a zálohování dat je důležité připojení k internetu. Pokladní systém je však plně funkční i v případě dočasných výpadků připojení. Po obnovení připojení se data opět synchronizují.

Seznámení se systémem Dotykačka, jehož jsme obchodní a servisní partneři

dotykacka 1Pokladní systém Dotykačka je především připraven na EET a pružně reaguje na legislativní změny

 • eviduje tržby a platby
 • člení produkty do kategorií
 • spravuje věrnostní a slevové programy
 • pokladna komunikuje s platebním terminálem
 • řeší vzdálenou správu, administraci i uživatelská práva
 • API napojení na e-shopy, rezervační, účetní a další ERP systémy
 • je rozšířený o váhy, tiskárny, čtečku čárových kódů, platební terminál a další

Je určen pro restaurace a další gastro zařízení, pro penziony i hotely, obchody, služby i ostatní, jako jsou zmrzlinové a novinové stánky, vinaře a pekárny.

V nabídce má tři druhy hardwarového vybavení a záleží jen na Vás, které zařízení zvolíte, zda nejmenší a nejlevnější, univerzální nebo kompletní zařízení.

dotykacka 2

Dotykačka mobilní 8“ 4 990,- Kč + zákaznický displej 8“ LCD včetně 2 stojanů 5 000,- Kč dotyková pokladna 4G+ Wifi, 58mm mobilní Bluetooth tiskárna

dotykacka 3

Dotykačka univerzální 14“ 9 990,- Kč + zákaznický 14“ displej včetně stojanu + 5 000,- Kč 4“ dotyková pokladna, VESA stojan pro dotykovou pokladnu, USB/LAN tiskárna 80mm, propojovací kabeláž

dotykacka 4

Dotykačka kompletní 14“ 13 990 Kč + 14“ LCD zákaznický displej včetně stojanu + 5 000,- Kč 14“ dotyková pokladna, VESA stojan pro dotykovou pokladnu, USB/LAN tiskárna 80mm, pokladní zásuvka, čtečka čárových kódů, propojovací kabeláž

Licenční software bude hrazen formou měsíčního paušálu pro tuto chvíli v zaváděcí ceně 590,- Kč za měsíc. Tento poplatek zahrnuje licenci sw, průběžnou aktualizaci programu zahrnující legislativní změny, vzdálenou správu, vzdálené připojení technika.

Samozřejmě je možné a pro některé z Vás i vhodné si tento paušál předplatit. Od délky předplaceného období se odvíjí i procento slevy (předplatné 12 měsíců = 10% sleva, 24 měsíců = 20% sleva, 36 měsíců = 30% sleva). Tím můžete mít licenci již od 381,- Kč /měsíc.

Co všechno bude na účtence, kterou obdrží zákazník od 1. 12. 2016 například v restauraci:

 • fiskální identifikační kód (FIK)
 • daňové identifikační číslo (DIČ) podnikatele
 • označení provozovny, ve které je tržba uskutečněna
 • označení pokladního zařízení, na kterém je tržba evidována
 • pořadové číslo účtenky
 • datum a čas přijetí tržby nebo vystavení účtenky, pokud je vystavena dříve
 • celkovou částku tržby s a bez DPH
 • bezpečnostní kód poplatníka (BKP)
 • údaj, zda je tržba evidována v běžném nebo zjednodušeném režimu

dotykacka 5

Zdůrazňujeme, že tento systém je nutné použít pouze v případě, že jako naši zákazníci, využívající systém SQL Ekonom, nemáte v místě účtování tržby k dispozici počítač.

Dále bychom Vás chtěli ubezpečit, že doklady vystavené prostřednictvím systému DOTYKAĆKA budou plně kompatibilní s naším informačním systémem, nebude je tudíž nutné pro hlášení na Finanční správu a účtování pořizovat ručně. V systému SQL Ekonom je vytvořeno propojení pro jednoduchý převod těchto dokladů.

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.