HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Firma Softbit software s.r.o. se pohybuje na trhu informačních systémů již více než 25 let. Informační systém SQL Ekonom je neustále vyvíjen a aktualizován tak, aby byl v souladu s platnou legislativou a odpovídal vývoji v informačních technologiích. To se týká i nejnovějšího dění v oblasti elektronické evidence tržeb.


Hodně se hovoří o nákupu registračních pokladen či mobilních zařízení umožňujících odeslání požadovaných údajů o hotovostní platbě. Naši klienti si vystačí se stávajícím zařízením. Samozřejmě za předpokladu, že již mají tiskárnu a fungující internetové připojení. Nejen v případě ubytování a stravovacích služeb, ale i u podnikatelů v dalších oborech, kterých se elektronická evidence tržeb (EET) dotkne později. Zkrátka prostřednictvím stávajícího programu musí být schopni vygenerovat pokladní doklad splňující náležitosti pro EET a oznámit hotovostní platbu. Aby vše fungovalo, upravili jsme náš IS SQL Ekonom dle platné legislativy a zapracovali modul EET. Více informací o tomto modulu naleznete v prospektu PDF zde.

Pro ty klienty, kteří v místě účtování tržby nemají počítač a tiskárnu jsme zvolili spolupráci s firmou Dotykačka. Dotykačka má široký rozsah funkcí a příslušenství, neomezený počet uživatelů a tisíce transakcí a položek na skladě. Má speciální funkce pro gastro, prodejní stánky, prodejny a ubytovací zařízení. Je ideální pro malé a středně velké provozovny. Pro správnou funkci Dotykačky a zálohování dat je důležité připojení k internetu. Pokladní systém je však plně funkční i v případě dočasných výpadků připojení. Po obnovení připojení se data opět synchronizují.

Doklady vystavené prostřednictvím systému DOTYKAČKA jsou plně kompatibilní s naším informačním systémem, není nutné další ruční pořizování pro účtování a hlášení na Finanční správu. V systému SQL Ekonom je vytvořeno propojení pro jednoduchý převod těchto dokladů.

 

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.