HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Řešení Mezd a Personalistiky

Mzdový a personální systém VEMA

Nejrozšířenější aplikace pro zpracování mezd v ČR a SR.

Informační systém HR Vema nabízí ucelené řešení v oblasti řízení lidských zdrojů.  Komplex modulů systému zahrnuje veškeré požadavky kladené v současnosti na kvalitní mzdový a personální systém.

Software na mzdy -  Program Mzdy Vema HR v současnosti kolem 7500 organizací z oblasti státní a příspěvkové sféry, z oblasti hospodářských organizací atd. Touto aplikací má zpracovánu mzdu každý jedenáctý pracovník v České republice.

Modul Personalistika a hodnocení - Umožňuje rychlé a přehledné zpracování veškerých personálních dokumentů v organizaci. Aplikace  umožňuje rovněž hodnocení zaměstnanců s možností nastavení různých kritérií.

Komunikační moduly -  Aplikace Komunikace zajišťuje přímou komunikaci se zdravotními pojišťovnami  a  Českou správou sociálního zabezpečení.

Společnost VEMA a.s. je předním dodavatelem ucelených řešení pro oblast řízení lidských zdrojů. Na trhu působí od roku 1990 je zastoupena na celém území ČR a SR. 

Více informací naleznete na našem portále vema-softbit.cz.

Mzdy SQL SOFT PC

Mzdový a personální program určený pro menší podnikatelské subjekty.

Součástí našeho informačního systému SQL Ekonom je i modul Mzdy a personalistika.

Systém striktně odděluje údaje o zaměstnanci a o jednotlivých pracovních poměrech. Všechny pracovní poměry mají stejné možnosti nastavení parametrů. Program dále umožňuje zadávat stálé výplatní položky zaměstnance, jako je např. Spoření, Ostatní srážky, Penzijní připojištění, Důchodové připojištění.

Personalistika sleduje absolvování pravidelných povinných školení a kurzů. Eviduje praxe, průkazy, pracovní smlouvy, atd.

Předností systému je srozumitelnost při zadávání údajů, snadná ovládání a vysoký výkon při zpracování i velkého množství pořizovaných dat.

Více informací naleznete v prospektu v PDF zde.

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.