+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Podpora čárových kódů

Evidujte své sklady a majetek pomocí čárových kódů. Kompletní podpora čárových kódů je nedílnou součástí informačního systému SQL Ekonom, a to nejen z pohledu sledování skladových zásob, ale i například majetkových karet. Náš systém komunikuje jak s přenosnými terminály pro sběr dat, tak i s pevnými snímači čárových kódů.

Vlastnosti subsystému Podpora čárových kódů

 • automatizovaná tvorba čárového kódu
 • modifikovatelný tisk čárového kódu na běžných i speciálních tiskárnách pro tisk čárových kódů
 • podpora čárových kódů při příjmu, výdeji i prodeji skladových karet
 • inventura zásob a majetku pomocí přenosného terminálu pro sběr dat
 • zjednodušení a zpřehlednění evidence zásob a majetkových karet
 • snížení možného rizika chyby při evidenci pohybů na všech typech zásob či majetku

Zavedení podpory čárových kódů

Co provést před zavedením systému s podporou čárových kódů

 • Zamyslet se, jaké výhody má informační systém s podporou čárových kódů a co konkrétně firmě přinese. (Doporučujeme kontakt s odborníkem v dané oblasti, který dovede posoudit přínosy nového systému pro Vaši firmu.)
 • Zjistit, jak podporuje systém čárových kódů používaný ekonomický informační systém ve Vaší firmě.
 • Zodpovědět otázku, zda chcete používat systém pouze pro vnitřní potřeby firmy nebo jej budete chtít dále předávat i svým zákazníkům.
 • Provést analýzu všech položek zboží, které firma nakupuje a rozdělit tyto položky na ty, které již obsahují čárový kód a které neobsahují čárový kód. (K položkám, které neobsahují čárový kód zajistit tvorbu a tisk čárového kódu na běžných či speciálních tiskárnách.)
 • Uložit ke všem skladovým položkám správný čárový kód.
 • Vybrat správný hardware pro podporu evidence čárových kódů a vyzkoušet jej s provozovaným softwarem.
 • Nastavit informační systém pro start evidence čárových kódů a zaškolit všechny pracovníky, jak mají se systémem pracovat.

Hardware a software pro podporu čárových kódů

Jsme distributory společnosti BARTECH

Společnost BARTECH se specializuje na kompletní podporu a dodávky zařízení pro snímání a tisk čárových kódů. V případě zájmu o dodání hardwaru pro podporu čárových kódů nás neváhejte kontaktovat. Sestavíme Vám aktuální nabídku přímo na míru Vaší firmy.

Software MODO - Android aplikace pro Váš sklad

Systém je určen pro sběr dat pomocí čárového nebo 2D kódu. Umožňuje vytvářet elektronické skladové doklady jako příjem, výdej a převod. Dále zvládne i  inveturu nebo tvorbu objednávek přímo v "terénu". Více informací v prospektu ke stažení zde.

Software EMA - Android aplikace pro Váš majetek

Systém je určen pro všechny, kterým nevyhovuje evidence ve vlastním systému, nebo těm, kteří majetek evidují v Excelu či papírové podobě. Více informací o tomto systému zde.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16