+420 494 532 202
 softbit@softbit.cz

Zavedení systému

Před implementací nového systému nejdříve zpracujeme analýzu současného stavu informačního systému, na základě které nastavíme náš systém přesně podle Vašich potře a požadavků.

Samostatná implementace informačního systému obsahuje instalaci softwaru, převod dat, nastavení a zaškolení.

 

Předimplementační analýza informačního systému

Tým odborníků Vám zpracuje metodickou analýzu zavedení nového informačního systému přesně podle Vašich požadavků, případně navrhne optimální řešení pro Vaši společnost. Na základě výsledků této analýzy se pak postupuje při zavádění nového informačního systému.

 

Odborná instalace systému

Informační systém Vám odborně nainstalují naši vyškolení pracovníci. Součástí instalace je i prvotní nastavení systému, tzn. definování jednotlivých uživatelských přístupů a jejich práv do jednotlivých subsystémů.

 

Převod dat z původního informačního systému

Důležitá data převedeme ze starého systému do nového k datu jeho ostrého startu. Převod dat provádíme buď jako celkový, včetně veškeré historie uložené v původním systému, nebo jako dílčí se zůstatky k datu startu nového systému.

 

Nastavení informačního systému přesně pro Vás

Celý systém nastavíme podle Vašich požadavků. V případě specificých požadavků zákazníka jsme připraveni naprogramovat jednotlivé funkcionality systému tak, aby systém splňoval všechny Vaše přání a požadavky. Specifickké nastavení automaticky přenášíme do všech budoucích aktualizací systému.

 

Podrobné zaškolení všech uživatelů

Při zavádění systému provádíme několikafázové detailní školení všech uživatelů. Prvotní obecné školení provádíme dle konkrétních požadavků přímo u zákazníka, nebo ve školicím středisku naší společnosti.

Školení k jednotlivým subsystémům pořádáme zpravidla vždy pro vybrané odpovědné uživatele v postorách společnosti zákazníka na datech již přenesených z původního informačního systému.

 

Podpora při náběhu nového systému

Po zprovoznění nového informačního systému provádíme plánované návštěvy u zákazníka, kde řešíme provozní požadavky uživatelů, které se projeví po zavedení softwaru. Zpravidla pomáháme sestavit první účetní či mzdovou uzávěrku.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizace.

SOFTbit software s.r.o.

Společnost se zaměřuje na vývoj a distribuci vlastních ekonomických informačních systémů. Zajišťujeme plnou podporu výpočetní techniky i metodiky vedení účetnictví.

 

© 2021 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16