HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Nový program Mzdy SQL SOFT PC

Vážení uživatelé mzdového programu Mzdy Soft PC,

jak jsme Vás v minulých měsících informovali, připravujeme pro Vás náběh zcela nové verze programu Mzdy SQL SOFT PC. Tento program bude mít celou řadu nových lepších řešení, včetně integrovaného účetního dokladu do našeho účetnictví SQL Ekonom. Protože chceme po firmě Soft PC opravdu sofistikované řešení zaúčtování z mezd, včetně rozpadu nákladových mzdových položek na více středisek a zakázek na jeden pracovní poměr, právě prce na této části programu se nám nyní zpožďují.

Od firmy Soft PC máme přislíben termín dotažení účetního dokladu podle našich představ až na konec měsíce září, proto se Vám velice omlouváme, ale nasazení nového programu musíme odložit na podzim letošního roku.

Jakmile budeme mít program Mizdy SQL SOFT PC připraven k naší spokojenosti, budeme Vás o uvolnění nové verze ihned informovat. Zároveň máme pro Vás i důležitou informaci. Původní verzi programu Mzdy Soft PC, kterou nyní využíváte, budeme podporvat i nadále po celý rok 2020.

Omlouváme se rovněž našim zákazníkům, kterým jsme již přislíbili termín náběhu nového programu na jaro letošního roku. Termín náběhu u těchto zákazníků posunujeme na podzim letošního roku. O nových termínech náběhu nového systému Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný počátek léta.

Váš tým Softbit software s.r.o.HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.