+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Aktuality

Nový program Mzdy SQL SOFT PC

Vážení uživatelé mzdového programu Mzdy Soft PC,

jak jsme Vás v minulých měsících informovali, připravujeme pro Vás náběh zcela nové verze programu Mzdy SQL SOFT PC. Tento program bude mít celou řadu nových lepších řešení, včetně integrovaného účetního dokladu do našeho účetnictví SQL Ekonom. Protože chceme po firmě Soft PC opravdu sofistikované řešení zaúčtování z mezd, včetně rozpadu nákladových mzdových položek na více středisek a zakázek na jeden pracovní poměr, právě prce na této části programu se nám nyní zpožďují.

Od firmy Soft PC máme přislíben termín dotažení účetního dokladu podle našich představ až na konec měsíce září, proto se Vám velice omlouváme, ale nasazení nového programu musíme odložit na podzim letošního roku.

Jakmile budeme mít program Mizdy SQL SOFT PC připraven k naší spokojenosti, budeme Vás o uvolnění nové verze ihned informovat. Zároveň máme pro Vás i důležitou informaci. Původní verzi programu Mzdy Soft PC, kterou nyní využíváte, budeme podporvat i nadále po celý rok 2020.

Omlouváme se rovněž našim zákazníkům, kterým jsme již přislíbili termín náběhu nového programu na jaro letošního roku. Termín náběhu u těchto zákazníků posunujeme na podzim letošního roku. O nových termínech náběhu nového systému Vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný počátek léta.

Váš tým Softbit software s.r.o.Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16