+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Aktuality

I-Ekonom

Automatizace zpracování a schvalování dodavatelských faktur a jiných dokumentů.

V průběhu prvního pololetí letošního roku uvolníme pro Vás nový software I-Ekonom. Jedná se o sofistikovaný software pro automatizovaný elektronický import a schvalování faktur a jiných dokumentů.

Software automaticky zpracovává faktury a jiné dokumenty od dodavatelů, tyto načítá do datového prostředí IS SQL Ekonom bez nutnosti zápisu uživatelem a pomáhá schvalovacímu  procesu faktur a jiných dokumentů ve firmě. Umožňuje rozhododvat o schválení dokumentů a prioritních úhrad on-line a veškeré doklady jsou přístupné odkudkoliv.

Více informací o tomto systému si můžete přečíst v prospektu zde.

V případě zájmu o tento software nás kontaktujte. Budeme rádi za jakékoliv Vaše dotazy a připomínky, co by měl systém splňovat. 

Přejeme Vám hezký den

Váš tým Softbit software s.r.o.Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16