+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Podporujeme

Naše společnost se mimo jiné prezentuje i v oblasti veřejného a společenského života. Podporujeme různé kulturní, společenské, sportovní a charitativní akce, především v rychnovském regionu.

„Jsme rádi, když vykouzlíme skutečný úsměv u druhých“

 

Ústav sociální péče pro mládež Kvasiny

Koncem roku pravidelně pomáháme finanční částkou vytvořit radostnější vánoční atmosféru. Pracovníci ústavu mohou díky naší pomoci nakoupit dárky pro ty, kteří jsou o Vánocích sami.

„Rádi pomáháme potřebným“

 

Domov na Stříbrném vrchu v Rokytnici v Orlických horách

Již od roku 2007 organizuje vždy v měsíci září Domov na Stříbrném vrchu zábavnou akci „Rytmus“. Každý rok naše společnost přispívá finanční částkou na pokrytí části výdajů spojených s touto akcí.

„Máme rádi zábavu“

 

Softbiťácký orientační běh

V roce 2020 jsme podpořili děti z rychnovského oddílu orientačního běhu. Zúčastnili jsme se jednoho z jejich mnoha tréninků a otestovali jsme si náš smysl pro orientaci.

„Máme rádi sport“

 

Jízdárna Fest

V roce 2019 jsme byli hrdými partnery letního hudebního festivalu Jízdárna Fest.

„Máme rádi hudbu“

 

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou

Nezapomínáme ani na naše nemocné občany a v roce 2020 jsme přispěli finanční částkou na technické vybavení Nemocnice Rychnov nad Kněžnou.

„Máme rádi kvalitní péči o nemocné“

 

Mateřská škola Láň Rychnov nad Kněžnou

Pomohli jsme prostřednictvím sponzorského daru zrealizovat stavbu zdvihacího zařízení pro děti s handicapem. Děti mají lepší, mobilní pohyb v budově školy.

„Máme rádi děti“

 

Vyber místo a zasaď strom

Zúčastnili jsme se projektu „Vyber místo a zasaď strom“, který uspořádala Základní škola Masarykova v Rychnově nad Kněžnou. Nakoupili jsme tři listnaté stromy (platany), které pak žáci svými silami zasadili.

„Máme rádi přírodu“

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16