HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Oborová řešení - Strojírenská výroba

Informační systém pro strojírenskou výrobu

Pro společnosti zabývající se výrobou máme připraven ekonomický informační systém rozšířený o subsystém "Řízení a plánování výroby". Tento systém je vhodný jak pro společnosti se sériovou i zakázkovou výrobou. Subsystém zajišťuje evidenci jednotlivých typů výrobků, jejich kalkulaci a rozpad dle materiálových položek spolu s evidencí polotovarů, výrobků ve výrobě a konečnou realizací.

Součástí systému je i plánování výroby dle jednotlivých požadavků s ohledem na vytíženost jednotlivých strojů. Systém spolupracuje s ostatními moduly zejména skladového hospodářství, fakturace, evidence zákazníků , objednávek , zakázek atd. Systém vyniká vysokou přehledností a pomáhá zefektivnit a zrychlit jednotlivé klíčové body v oblasti výroby a odbytu vlastních výrobků. Samostatným modulem je i evidence smluv s partnery apod.

Systém v současnosti využívá více než 30 společností.

Doprovodné poskytované služby

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu a obsah poskytovaných doprovodných služeb, které každý náš zákazník má možnost využívat po celou dobu práce v našich informačních systémech. 

 

Více informací o systému SQL ekonom pro výrobu najdete v prospektu v PDF.

Pro více informací nás neváhejte ihned kontaktovat či si vyžádejte časově neomezenou prezentační verzi celého systému.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.