+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Strojírenská výroba

Poznejte náš modul Strojírenská výroba, který zajišťuje evidenci jednotlivých typů výrobků, jejich kalkulaci a rozpad dle materiálových položek spolu s evidencí polotovarů, výrobků ve výrobě a konečnou realizací. Systém je vhodný jak pro společnosti se sériovou výrobou, tak i zakázkovou.

Vlastnosti subsystému Strojírenská výroba

  • modul spolupracuje se subsystémy Skladové hospodářství, Fakturace, Evidence zákazníků, Objednávky, Zakázky, atd.
  • výpočet celkových nákladů, teoretického času, hmotnosti, kilogramové ceny a plochy výrobku/polotovaru
  • průvodky ke zpracovávané komponentě (výkresu)
  • okamžitá viditelnost vykázaných prací, spotřeby materiálu a ostatních nákladů v zakázce
  • možnost propojení číselníku materiálu (export) a předpokladu zakázky resp. kusovníku (import) s CAD systému (Inventor, SolidWorks)

Vybraná řešení strojírenské výroby

Kalkulace s kusovníkem

Kalkulace s kusovníkem

Zpracování kalkulace na výrobek se strukturovaným kusovníkem, technologickými postupy s možností připojení dodatečných nákladů (opotřebení nástrojů, kooperace apod.) Možnost uložení kalkulace do a ze zásobníku, tj. usnadnění vytvoření kalkulace podobných výrobků kopií. Zde zadaná data jsou vstupem do zpracování zakázkových listů v subsystému Odbyt.

Moduly SQL Ekonom napojené na Strojírenskou výrobu

Podvojné účetnictví

Podvojné účetnictví

SQL Ekonom Strojírenská výroba funguje optimálně s napojením na účetnictví SQL Ekonom, ve kterém jsou veškeré účetní operace zpracovány do konečných účetních knih formou tzv. on-line zpracování. Výstupem je kompletní účetní evidence včetně státních finančních výkazů, DPH, finanční analýzy, plánu atd.

CRM - řízení vztahů se zákazníky

CRM - řízení vztahů se zákazníky

Subsystém CRM Vám nabízí zpracování veškerých důležitých údajů o zákaznících a dalších obchodních partnerech. Je napojen na státní informační portály ARES, databázi nespolehlivého plátce DPH a dále na systém kontroly bonity zákazníků Credit Czech.

Vydané faktury

Vydané faktury

V subsystému Vydané faktury jednoduše zobrazíte zpracované vystavené faktury, a to jak daňové, tak i zálohové a penalizační. Samozřejmostí je řada výstupních přehledů včetně zobrazení saldokonta neuhrazených pohledávek s inteligentní podporou tvorby upomínek.

Sklad, prodej, odbyt

Sklad, prodej, odbyt

Kompletní řešení evidence skladových zásob i s napojením na čárový kód. Samostatný modul Prodej včetně rychlého maloprodeje s automatizovaným napojením na sklad a systém poptávek, nabídek a rezervací ze subsystému Odbyt.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16