+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Technické služby

Poznejte blíže náš modul Technické služby, který je určen pro širokou oblast organizací a společností podnikající ve sféře zajištění veškerých veřejných služeb pro obce a města.

Jedná se především o zajištění úklidu a čištění veřejného prostranství v rámci obce, svoz komunálního odpadu, údržbu městských či obecních zařízení a zeleně, správu veřejného osvětlení, správu a provoz městských či obecních zařízení, apod.

Základní vlastnosti systému Technické služby

  • sledování veškerých nákladů a výnosů dle čísel účtů, organizačních středisek a skupin středisek, zakázek a skupin zakázek, strojů, obchodních případů, apod.
  • vnitropodnikové přeúčtování nákladů mezi organizačními středisky
  • sledování a plánování vnitropodnikové dopravy
  • přehledná evidence svozu a třídění odpadu včetně vyúčtování
  • tvorba plánu na organizační střediska a zakázky
  • sledování veškerých obratů v Kč i v dalších měrných jednotkách
  • řada přehledových výstupů v textové i grafické podobě

Základní moduly pro technické služby

Image

SQL Ekonom - Svoz odpadu

Sledujte evidenci svozu a vyúčtování odpadů dle jednotlivých odběratelů s naším softwarem SQL Ekonom.

Více informací

SQL Ekonom - Plánování a řízení dopravy

Přehledná evidence veškerých požadavků na vnitropodnikovou i externí dopravu včetně jejího plánování a objednávek.

Více informací

SQL Ekonom - Evidence hřbitovů

Modul slouží pro evidenci hřbitovních míst, evidenci smluv, fakturaci nájemného z hrobového místa a s tím spojenou fakturaci za služby.

Více informací

SQL Ekonom - Sklad, prodej, odbyt

Kompletní řešení evidence skladových zásob i s napojením na čárový kód. Samostatný modul Prodej včetně rychlého maloprodeje s automatizovaným napojením na sklad a systém poptávek, nabídek a rezervací ze subsystému Odbyt.

Více informací

SQL Ekonom - Evidence majetku

S naším softwarem je evidence majetku snadná a přehledná. Systém samostatně sleduje účetní i daňové odpisy včetně odpisového plánu a podporuje i komunikaci pomocí čárových kódů.

Více informací
Podvojné účetnictví

Podvojné účetnictví

SQL Ekonom Technické služby funguje optimálně s napojením na účetnictví SQL Ekonom, ve kterém jsou veškeré účetní operace zpracovány do konečných účetních knih formou tzv. on-line zpracování. Výstupem je kompletní účetní evidence včetně státních finančních výkazů, DPH, finanční analýzy, plánu atd.

CRM - řízení vztahů se zákazníky

CRM - řízení vztahů se zákazníky

Subsystém CRM Vám nabízí zpracování veškerých důležitých údajů o zákaznících a dalších obchodních partnerech. Je napojen na státní informační portály ARES, databázi nespolehlivého plátce DPH a dále na systém kontroly bonity zákazníků Credit Czech.

Vydané faktury

Vydané faktury

V subsystému Vydané faktury jednoduše zobrazíte zpracované vystavené faktury, a to jak daňové, tak i zálohové a penalizační. Samozřejmostí je řada výstupních přehledů včetně zobrazení saldokonta neuhrazených pohledávek s inteligentní podporou tvorby upomínek.

Banka a pokladna

Banka a pokladna

Modul Banka a pokladna Vám zajistí přesnou evidenci neuhrazených a uhrazených pohledávek na základě úhrad formou bankovního převodu nebo pokladního dokladu.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16