+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Evidence hřbitovů

Poznejte blíže náš modul Evidence hřbitovů sloužící pro evidenci hřbitovních míst, evidenci smluv, fakturaci nájemného z hrobového místa a s tím spojenou fakturaci za služby. Má přímou vazbu na ostatní moduly systému SQL Ekonom, jako je Účetnictví, Fakturace, Banka, Pokladna, apod.

Vlastnosti subsystému Evidence hřbitovů

  • přehledná evidence hrobových míst, nájemců a pohřbených
  • vyhledávání pohřbených (např. dle jména, identifikačního čísla, bydliště)
  • zápis nového nájemce hrobového místa či dalšího pohřbeného stávajícímu nájemci hrobového místa
  • změny údajů nájemců, pohřbených a hrobů
  • ke každému hrobu se eviduje libovolný počet pohřbených s datem a místem úmrtí i narození, datem pohřbení, číslem urny, textovou poznámkou
  • tisk registru nájemců, pohřbených, hrobů

Vybraná řešení evidence hřbitovů

Karty hrobových míst

Karty hrobových míst

Na kartách hrobových míst je možné evidovat více hřbitovů, oddělení, řad, polí a čísel hrobu. Zadávají se i rozměry hrobu, které mohou mít vliv na částku fakturace za hrobové místo. Dále lze zadat libovolné poznámky, a to jak k hrobovému místu, tak i ke smlouvě.

Fakturace hrobu

Fakturace hrobu

Faktury lze vystavit přímo z karty hrobu (fakturace nájemného, obecná fakturace) nebo hromadnou fakturací. Rozúčtování faktury je možné rozdělit na různé účty pro nájemné i služby (na jeden účet se účtuje obrat aktuálního roku a na další účet ostatní roky). Fakturace se automaticky přenáší do vystavených faktur systému SQL Ekonom.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16