+420 494 532 202
 softbit@softbit.cz

Podpora při provozu systému

Máte problém, který nelze vyřešit bez naší pomoci? Neváhejte se na nás obrátit, naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici.

Poradíme Vám s jakýmkoliv problémem týkajícím se všech informačních systémů, které Vám dodáváme

Sídlíte-li daleko od naší společnosti nebo nepotřebujete naši osobní návštěvu, máme k dispozici moderní technologie, prostřednictvím kterých se k Vám připojíme vzdáleně z naší společnosti.

K této službě využíváme software TeamViewer, který naleznete v pravém horním rohu našich webových stránek, nebo přímo KLIKNĚTE ZDE.

Licence tohoto softwaru je plně hrazena naší společností, nevzniká Vám tedy žádné rizio v porušení licenčních podmínek ke společnosti autora softwaru.

Technologie TeamViewer je zcela zabezpečena a mohou ji využívat pouze pracovníci naší společnosti Softbit software s.r.o., za účelem zajištění servisu s možností přístupů k počítačům našich zákazníků. Licenci tedy nemohou využívat žádné jiné společnosti pro zajištění servisu ke stejnému zákazníkovi. Neplatíte žádné vysoké náklady za tento software. Cena vzdálené podpory je pouze ohodnocena dobou práce našich pracovníků a drobným poplatkem za připojení dle standardního ceníku platného pro aktuální období.

 

Individuální podpora

Pro všechn zákazníky naší společnosti.

Poradíme Vám s jakýmkoliv problémem. V mnohha případech jsme Vám schopni pomoci okamžitě. Pokud jsou však naši technici zaneprázdněni, rádi s Vámi domluvíme přesný termín podpory.

Pro zájem o tuto služu kontaktujte centrálu naší společnosti 494 532 202.

 

Pravidelná podpora

Pro všechny zákazníky naší společnosti s uzavřenou servisní smlouvou.

Smlouva je uzavřena na dobu neurčitou a může se hradit formou měsíčního paušálu. Výše paušálu je individuální a odvíjí se dle počtu spravovaných databází a počtu uživatelů systému.

Pravidelná podpora zahrnuje:

  • údržbu spojenou s vysokou stabilitou a bepečností uložených dat
  • přednostní řešení havarijních stavů systému u zákazníka do 24 hodin od nahlášení havárie
  • kvalitní zaškolení obsluhy systému
  • pravidelné řešení rozvoje systému u uživatelů vyplívajících z nových požadavků, které jsou na jednotlivé společnosti kladeny
  • výhodnější hodinová sazba našich služeb

 

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizace.

SOFTbit software s.r.o.

Společnost se zaměřuje na vývoj a distribuci vlastních ekonomických informačních systémů. Zajišťujeme plnou podporu výpočetní techniky i metodiky vedení účetnictví.

 

© 2021 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16