+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Svoz odpadu

Hledáte software pro evidenci svozu odpadu? Náš modul Svoz odpadu je součástí informačního systému SQL Ekonom, lze ho však implementovat i samostatně bez vazby na ostatní součásti informačního systému. Subsystém sleduje evidenci svozu a vyúčtování odpadů dle jednotlivých odběratelů.

Vlastnosti subsystému Svoz odpadu

  • zákaznické karty pro svoz odpadu lze evidovat na jednotlivé zákazníky včetně uvedení informací o jednotlivých odběrných místech
  • evidence smluv na odběratele se zadáním libovolného počtu druhů nádob
  • každou položku smlouvy lze nastavit na jiné svozové místo (jedna smlouva může mít více svozových míst)
  • systém obsahuje i evidenci vydaných známek ke svozům s možností vyhledávání smlouvy dle čísla známky
  • automatické vyúčtování v podobě daňových dokladů za vybrané období i zákaznické karty
  • výstupem ze systému je celá řada přehledových sestav včetně fakturace, kde každý typ nádoby je účtován na jednotlivý řádek fakturace s možností jiného účtování, a to jak na analytické účty, tak i střediska a účetní zakázky
  • automatická vazba na ostatní moduly systému SQL Ekonom (Účetnictví, Vydané faktury, DPH, Adresář obchodních partnerů, apod.)

Vybraná řešení svozu odpadu

Karty služeb svozu odpadu

Karty služeb svozu odpadu

Zakázky svozu odpadů se evidují na jednotlivé zákazníky. Lze je dělit podle termínu plateb, typů domů, případně i do libovolných skupin. Eviduje se číslo smlouvy, datum vystavení a datum platnosti smlouvy.

Vyúčtování služeb za svoz odpadu

Vyúčtování služeb za svoz odpadu

Fakturace svozu odpadů je možná jednotlivě (označením položek v dané zakázce) nebo hromadně (dle libovolného nastaveného filtru). Fakturaci lze účtovat dle číselníku výkonu, tedy každá položka zakázky může být účtována na jiné číslo účtu, středisko, případně i účetní zakázku.

Karty sběrných nádob

Karty sběrných nádob

Systém také obsahuje evidenci karet nádob na jednotlivé odběratele. Eviduje se typ nádoby, cena a datum zařazení, případně vyřazení.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16