+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Můj vodoměr

Aplikace Můj vodoměr představuje zákaznický portál pro odběratele vodného a stočného. Jedná se o responzivní webovou aplikaci, tzn. lze ji spustit na většině běžně používaných zařízeních s přístupem na internet (počítač, tablet, mobilní telefon). Nevyžaduje se žádná instalace, pro spuštění stačí pouhý prohlížeč internetu (doporučujeme Google Chrome).

Vlastnosti aplikace

  • zobrazení základních údajů vodoměru a odběrných míst
  • zapsání vlastního odečtu vodoměru
  • zobrazení historie odečtů
  • grafický přehled spotřeby
  • zobrazení faktur vyúčtování a předpisu faktur
  • veškerá administrace je prováděna v IS SQL Ekonom

Vybraná řešení

Moje odečty

Moje odečty

Moje odečty obsahují hlavní přehled o nahlášené spotřebě. Na vybraném odběrném místě lze vytvořit nový odečet. Modul také umožňuje zobrazit historii uživatelských odečtů a jejich stavů, uživatel tak může vidět, zda byly jeho odečty validovány. K jednotlivým odečtům lze přidat fotografii, jako důkaz pro pracovníka a komentář.

Odběrná místa

Odběrná místa

Odběrná místa obsahují informace o konkrétním odběrném místě. Zobrazují se údaje o umístěném vodoměru, historie spotřeby a graf spotřeby. Všechny údaje lze filtrovat a vyhledávat v nich jakékoliv záznamy.

Faktury vyúčtování a předpis faktur

Faktury vyúčtování a předpis faktur

Tato karta obsahuje potřebné fakturační údaje včetně částek, variabilního symbolu, datumu zdanitelného plnění, datumu odeslání a také zobrazení celé faktury ve formátu pdf. Neuhrazené faktury jsou pro lepší identifikaci zvýrazněny jinou barvou.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizace.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16