+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Můj vodoměr

Aplikace Můj vodoměr představuje zákaznický portál pro odběratele vodného a stočného. Jedná se o responzivní webovou aplikaci, tzn. lze ji spustit na většině běžně používaných zařízeních s přístupem na internet (počítač, tablet, mobilní telefon). Nevyžaduje se žádná instalace, pro spuštění stačí pouhý prohlížeč internetu (doporučujeme Google Chrome).

Vlastnosti aplikace Můj vodoměr

  • zobrazení základních údajů vodoměru a odběrných míst
  • zapsání vlastního odečtu vodoměru
  • zobrazení historie odečtů
  • grafický přehled spotřeby
  • zobrazení faktur vyúčtování a předpisu faktur
  • veškerá administrace je prováděna v IS SQL Ekonom

Vybraná řešení Můj vodoměr

Moje odečty

Moje odečty

Moje odečty obsahují hlavní přehled o nahlášené spotřebě. Na vybraném odběrném místě lze vytvořit nový odečet. Modul také umožňuje zobrazit historii uživatelských odečtů a jejich stavů, uživatel tak může vidět, zda byly jeho odečty validovány. K jednotlivým odečtům lze přidat fotografii, jako důkaz pro pracovníka a komentář.

Odběrná místa

Odběrná místa

Odběrná místa obsahují informace o konkrétním odběrném místě. Zobrazují se údaje o umístěném vodoměru, historie spotřeby a graf spotřeby. Všechny údaje lze filtrovat a vyhledávat v nich jakékoliv záznamy.

Faktury vyúčtování a předpis faktur

Faktury vyúčtování a předpis faktur

Tato karta obsahuje potřebné fakturační údaje včetně částek, variabilního symbolu, datumu zdanitelného plnění, datumu odeslání a také zobrazení celé faktury ve formátu pdf. Neuhrazené faktury jsou pro lepší identifikaci zvýrazněny jinou barvou.

Faktury vyúčtování a předpis faktur

Modul požadavků

Modul obecný požadavek je určen pro evidenci a správy požadavků. Uživatel může tímto způsobem rychle kontaktovat svého poskytovatele vodného a stočného s dotazem nebo jiným požadavkem.

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16