HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz

ZÁKAZNICKÝ PORTÁL

Po zadání vašeho uživatelského jména a hesla budete mít přístup ke službám poskytovaným pouze pro registrované uživatele a zákazníky našich systémů - např. příručky a manuály, možnost stažení demo a trial verzí našich programů, aktualizace včetně možnosti stažení aktuální verze software.

Pokud máte již uživatelské jméno a heslo, můžete se přihlásit. Pokud ne, klikněte Vytvořit účet a postupujte podle pokynů.
Pozn.: registrace ze starší verze zákaznického portálu SOFTbit nejsou v novém portálu přístupné. Proveďte prosím novou registraci - Vytvořit účet. Děkujeme.

Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo.

Pokud jste již přihlášeni, pokračujte zde.

Úprava profilu uživatele (změna hesla)

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude zpracovávat osobní údaje vyplněné za účelem registrace na zákaznickém portále pouze v souvislosti se zajištěním dostupnosti služeb společnosti pro registrované zákazníky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

Zákazník si je vědom, že může svoji registraci kdykoli zrušit a to písemným sdělením společnosti na email: softbit@softbit.cz

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.