+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Zákaznický portál

Po zadání vašeho uživatelského jména a hesla budete mít přístup ke službám poskytovaným pouze pro registrované uživatele a zákazníky našich systémů - např. příručky a manuály, možnost stažení demo a trial verzí našich programů, aktualizace včetně možnosti stažení aktuální verze software.

Pokud máte již uživatelské jméno a heslo, můžete se přihlásit. Pokud ne, klikněte Vytvořit účet a postupujte podle pokynů.
Pozn.: registrace ze starší verze zákaznického portálu SOFTbit nejsou v novém portálu přístupné. Proveďte prosím novou registraci - Vytvořit účet. Děkujeme.

Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo.

Pokud jste již přihlášeni, pokračujte zde.

Úprava profilu uživatele (změna hesla)

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude zpracovávat osobní údaje vyplněné za účelem registrace na zákaznickém portále pouze v souvislosti se zajištěním dostupnosti služeb společnosti pro registrované zákazníky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

Zákazník si je vědom, že může svoji registraci kdykoli zrušit a to písemným sdělením společnosti na email: softbit@softbit.cz

Poznejte blíže všechny naše služby

 

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16