+420 736 753 735
 softbit@softbit.cz

Aktuality


Nový systém archivace a zálohování databází dat IS SQL Ekonom

Jak řešíte otázku zálohy dat ve Vaší společnost? Archivujete a zálohujete data pravidelně?
Pro zjednodušení a ulehčení práce jsme pro Vás vyvinuli nový systém, který se zabývá pravidelnou archivací a zálohou dat.

 

Každý uživatel by měl řešit otázku pravidelných záloh svých dat. Nejdůležitější zpravidla ve firmě bývají emaily, texty, účetnictví. Je třeba si uvědomit, že o svá data můžete přijít z minuty na minutu.
V dnešní moderní době máme k dispozici stále vyspělejší a vyvíjející se zařízení, jež dokážou pojmout čím dál větší množství dat. Prostor pro uložení se tak rozšiřuje a my si je můžeme sbírat a střádat beze strachu, že bychom je neměli kam dát. Čím více dat však máme, tím bychom měli být obezřetnější a snažit se předejít jejich ztrátě, ke které může dojít takřka během vteřiny …. Může se tak stát vlivem počítačového viru, selháním hardwaru nebo vlastní chybou.

Nové řešení zálohování je vhodné pro všechny naše uživatele IS SQL Ekonom a doporučujeme jej nastavit. Novou funkcionalitu umístíme do připravované nové verze SQL Ekonom a bude pro naše uživatele zdarma (vyjma práce technika spojené s nastavením, instalací a případným zaškolením).

Budete-li mít o novou funkci zájem, neváhejte nás kontaktovat buď přímo servisního technika, který o Vaší společnost pečuje, nebo prostřednictvím centrály naši firmy na tel. čísle 494 534 354, 494 532 202, e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Společně dohodneme nejvhodnější termín.

Článek popisující novou funkcionalitu zapracovanou do našeho informačního systému SQL Ekonom si můžete přečíst zde

Poznejte blíže všechny naše služby

 

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizaci.

Image

Tomáš Urban

ředitel společnosti

Tel.: +420 603 449 244
E-mail: tomas.urban@softbit.cz

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

 

© 2022 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16