HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Nový program Mzdy SQL SOFT PC

Vážení uživatelé,

jak jsme Vás již informovali v minulých magazínech, máme pro Vás ve spolupráci s firmou SOFT PC připraven nový program Mzdy SQL SOFT PC. Základní informace o tomto programu naleznete v letáčku zde.

Jelikož se nám již blíží konec roku, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat školení a zavedení nového programu až na jaře příštího roku 2019 tak, abyste si mohli v klidu zpracovat účetní a mzdovou uzávěrku za letošní rok. Protože je Vás uživatelů více, připravili jsme pro Vás více termínů pro zavedení daného programu. Pro co nejjednodušší zavedení programu u Vás bychom se měli držet následujícího postupu:

  1. zaškolíme Vás na základy práce s novým programem formou školení v našem školicím středisku,
  2. převedeme Vám data do nového software a společně zkontrolujeme v termínu, který si sami zvolíte,
  3. podpoříme Vás při zpracování první mzdové uzávěrky a budete mít od nás samozřejmě další trvalou podporu při práci s novým programem.

Abychom toto vše zvládli, chtěli bychom Vás rozdělit do termínů podle jednotlivých měsíců tak, abychom na Vás měli dostatek času. Termíny na školení a zavedení programu budou od dubna do října 2019 (mimo červenec a srpen). Upozorňujeme, že na nový program můžete přejít kdykoli v průběhu roku, data Vám převedeme v nezměněné podobě.

Budeme velice rádi, když se nám již budete hlásit na měsíce, ve kterých si přejete nový program u Vás začít zavádět. Kapacita firem pro jeden měsíc je z naší strany personálně omezena. Na domluvu termínu prosím kontaktujte naši centrálu (tel.: 494 532 202 nebo 494 534 354, nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Určitě budeme chtít, abyste se rovněž zúčastnili našeho společného školení, které budeme pro Vás připravovat vždy na počátku každého měsíce. Školením Vás bude provázet zkušený lektor. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám samozřejmě včas nainstalovat demoverzi, kde si budete moci vše prohlédnout.

Věříme, že s novým programem se Vám bude nadále příjemně pracovat, přejeme hezký den a hodně sil do následujících měsíců.

Váš tým Softbit Software.

 

 

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.