+420 494 532 202
 softbit@softbit.cz
 

 

Právě zavádíme informační systém

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace

V měsíci květen vyhrála naše společnost výběrové řízení na dodávku a implementaci ekonomického účetního softwaru do příspěvkové organizace Středočeského kraje. Zavedení informačního systému proběhlo v průběhu měsíci června a července 2019. Hlavním požadavkem zákazníka bylo spolehlivé zvládnutí výkaznictví PAP. Byl proveden celkový přenos dat z původního informačního systému se všemi kontrolami a od měsíce června již pracovníci této organizace plně pracují v novém informačním systému SQL Ekonom. 

Využívané moduly: Účetnictví, Došlé a vydané faktury, Pokladna, Banka, Evidence partnerů CRM, Výkaznictví PAP, Evidence majetku, Sklad, Odbyt, Prodej, Funkcionalista EET, Mzdy Win Soft PC.


Město Rotava

Město Rotava se nachází v Karlovarském kraji, okres Sokolov. Naše společnost této organizaci zprovoznila v průběhu měsíce července nový program pro vyúčtování dodávek vodného a stočného. Organizace měla původní evidenci v prostředí MS Excel. Byl proveden komplexní převod veškerých dat a zákazník zpracoval měsíc červenec duplicitně.

Využívané moduly: Vodné a stočné, Vydané faktury, Evidence partnerů CRM, Komunikační rozhraní VERA Radnice.


Restamo Development, a.s.

Akciová společnost Restamo Development je jedním z našich dlouholetých zákazníků. Hlavní činností firmy je přestavba a vlastní investiční výstavba výrobních hal s následným pronájmem. Nově jsme pro její činnost zavedli moduly informačního systému pro vyúčtování dodávek elektrické energie, plynu a vody.

Využívané moduly: Elektrická energie, Plyn, Vodné a stočné.


Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně

V Základní umělecké škole Járy Cimrmana jsme implementovali náš informační systém SQL Ekonom pro příspěvkové organizace. Hlavním požadavkem zákazníka bylo spolehlivé zpracování výkaznictví pro příspěvkové organizace a vazbu na změny v legislativě.

Využívané moduly: Účetnictví, Došlé faktury, Pokladna, Banka, Evidence partnerů CRM, Evidence majetku.


>> Další strana >>

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizace.

SOFTbit software s.r.o.

Společnost se zaměřuje na vývoj a distribuci vlastních ekonomických informačních systémů. Zajišťujeme plnou podporu výpočetní techniky i metodiky vedení účetnictví.

 

© 2020 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16