+420 494 532 202
 softbit@softbit.cz
 

 

Právě zavádíme informační systém

Vodovody a kanalizace Žamberk, veřejná obchodní společnost

Společnost Vodovody a kanalizace v Žamberku je jedna z nejefektivnějších vodohospodářských společností v České republice. Přáním zákazníka byla náhrada již zastarávajících původních programů pro účetnictví a vyúčtování vodného a stočného. Naše společnost zde tedy implementovala komplexní informační systém SQL Ekonom.

Využívané moduly: Účetnictví, Došlé a vydané faktury, Pokladna, Banka, Evidence partnerů CRM, Evidence majetku, Vodné a stočné, Mzdy Win Soft PC. Komunikační rozhraní pro vodoměry DIAVASO, ZENNER, KAMSTRUP.


Josef Šátek

Firma Josef Šátek se zabývá prodejem, servisem a půjčováním profesionálního nářadí. Náš prodejní software SQL Ekonom plně nahradil doposud používaný software v prostředí MS Dos.

Využívané moduly: Vydané faktury, Pokladna, Evidence partnerů CRM, Funkcionalista EET, Sklad, Odbyt, Prodej.


KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o.

Jedná se o společnost dodávající pitnou vodu do veřejné vodovodní sítě města Kraslice a obce Tisové. Spolupracuje s městem při výstavbě, obnově a provozu vodovodů. Dále je dodavatelem tepelné energie a zabezpečuje odvádění odpadních a dešťových vod. Hlavním požadavkem zákazníka bylo zprovoznění systému pro vyúčtování dodávek vodného a stočného a také dodávek tepelné energie. Rovněž jsme zde zavedli specifické řešení napojení na účetnictví, které využívá externí dodavatelská organizace.

Využívané moduly: Účetnictví, Došlé a vydané faktury, Pokladna, Banka, Evidence partnerů CRM, Evidence majetku, SKlad, Vodné a stočné, Teplo, Speciality platební kalendář záloh, Speciality členění kotelen na organizační střediska.


>> Další strana >>

HOT-LINE SOFTbit

Tel.: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz

kontakt

SOFTbit software
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Více v menu KONTAKTY.

Chcete více informací?

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt na míru Vaší společnosti či organizace.

SOFTbit software s.r.o.

Společnost se zaměřuje na vývoj a distribuci vlastních ekonomických informačních systémů. Zajišťujeme plnou podporu výpočetní techniky i metodiky vedení účetnictví.

 

© 2020 SOFTbit software

Kontakty

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČO: 274 73 716
DIČ: CZ27473716

Po - Pá: 8-12 / 13-16