HOT-LINE: +420 494 532 202, softbit@softbit.cz
 

 

Marketing, podpora trhu

Modul marketingu prodeje zboží je plně propojen s ostatními subsystémy informačního systému SQL Ekonom odkud čerpá veškerá data pro zpracování výstupů. Umožňuje vytvářet grafy a sestavy dle libovolných hodnot a období s možností nastavení jakýchkoliv filtrů.

Program je ihned po spuštění možné začít používat. Data z programu SQL Ekonom se do tohoto modulu vkládají ihned při pořízení v ostatních modulech.

Modul umí porovnávat data z prodeje, příjmu, výdeje a převodu zboží a to dle různých hledisek a výběrů dat. Je možné porovnávání jednotlivých období dle různých hledisek, ale zároveň i bez rozdělení období. Dají se libovolně měnit vybraná data a to i jednotlivým výběrem položek vstupujících do vyhodnocení.

V případě nastavení některých speciálních filtrů dat je umožněno tyto filtry si uložit pod libovolným názvem a kdykoliv se k nim vrátit. Tím si můžete vytvořit sestavu vytvořenou dle uložených filtrů, ale s novými aktuálními daty bez složitého nastavování původních filtrů.

Jednotlivá data jsou ihned po výběru typu výstupu zobrazena ve formě grafu s možností jejich tisku, případně i exportu do Excelu pro další použití. Typy grafů je možné si vybírat z několika běžných typů.

marketing 1

Obrázek: Ukázka jednoho typu grafu z vybraných dat. Zde vybrán přehled dle 3 roků a 4 druhů materiálu.

marketing 2

Obrázek: Ukázka shodného výběru v jednom tiskovém přehledu.

 

Pro více informací nás neváhejte ihned kontaktovat či si vyžádejte časově neomezenou prezentační verzi celého systému.

Máte zájem o naše produkty či služby?

Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi Vám pomůžeme a vybereme ideální produkt či službu na míru vaší společnosti.